W siedzibie firmy SILPOMP, przy ul. Dźwigowej 51 w Warszawie działa sklep stacjonarny, który jest jednocześnie biurem doradztwa technicznego. Nasi inżynierowie mogą na miejscu doradzić Państwu odpowiednie rozwiązania i bliżej zaprezentować dostępne u nas urządzenia. Dużą część proponowanego przez nas asortymentu można obejrzeć w sklepie.

W swojej ofercie handlowej posiadamy pompy do różnych mediów i zastosowań – zarówno pojedyncze urządzenia, takie jak: pompy hydroforowe, pompy hydrauliczne, pompy głębinowe, pompy odwodnieniowe i ściekowe, cyrkulatory, pompy próżniowe, pompy do paliw płynnych i gazu, pompy dozujące, pompy zębate, pompy z elastycznym wirnikiem, pompy higieniczne, jak również rozbudowane zestawy wielopompowe służące do podwyższania i stabilizacji ciśnienia, zasilania w wodę budynków, sieci wodociągowych i przemysłowych, a także kompletne pompownie i tłocznie ścieków. W dziedzinie napędów elektrycznych oferujemy pełny asortyment silników ogólnego przeznaczenia, silniki specjalne – w tym silniki przeciwwybuchowe, przekładnie ślimakowe i walcowe oraz przetwornice częstotliwości, np. HITACHI czy HYDROVAR- specjalnie dedykowana do sterowania pompami.

Ściśle współpracujemy z wieloma światowymi i krajowymi producentami najwyższej jakości pomp i silników elektrycznych, zarówno w zakresie dystrybucji jak i autoryzowanych usług serwisowych. Jesteśmy autoryzowanym serwisem i dystrybutorem pomp i urządzeń firm: Lowara, Vogel Pumpen, Ebara, Hydro-Vacuum, Xylem, Leszczyńska Fabryka Pomp, ale prowadzimy również sprzedaż oraz serwis pomp i napędów innych producentów, m.in. Flygt, Hitachi, Tamel, Besel, Motovario, Stairs, Vansan, Calpeda, Varisco, Sumoto, Hydrovar, Grundfos, Wilo, ABS, KSB, Sigma.

W sklepie stacjonarnym można także dokładnie zapoznać się z działaniem pomp, silników, czy kompletnych zestawów hydroforowych i sposobem ich montażu. Jesteśmy skoncentrowani na tym, aby każdy z naszych Klientów był całkowicie zadowolony i mamy nadzieję, że współpraca z nami będzie dla Państwa korzystna i satysfakcjonująca.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z doradcą technicznym lub do odwiedzenia Sklepu Stacjonarnego przy ul. Dźwigowej 51 w Warszawie!


Skontaktuj się bezpośrednio z działem SILPOMP - Sklep:

Krzysztof Szczurzewski

Doradca Techniczno-Handlowy


SKLEP

+48 605 290 474
ks@silpomp.com.pl

Sklep SILPOMP: