HISTORIA

Jesteśmy firmą inżynierską z wieloletnią tradycją i doświadczeniem. Nasza historia sięga roku 1948, kiedy przy ulicy Próżnej 9 w Warszawie został założony przez Mieczysława Bacińskiego zakład Remonty Maszyn Elektrycznych, później Elektromechanika- Mechanika Maszyn. W roku 1977 roku do działalności wspólnie z ojcem dołączył mgr inż. Zbigniew Baciński i w tym roku zakład został przekształcony w firmę Remonty Pomp Wodnych i Maszyn Elektrycznych. W 1998 roku z uwagi na zły stan przedwojennej kamienicy przy ulicy Próżnej 9, lokal pod nowym szyldem SILPOMP został przeniesiony na przeciwną stronę ulicy, pod adres Próżna 10. Firma funkcjonowała w tej lokalizacji nieprzerwanie aż do roku 2014, kiedy z uwagi na remont całej ulicy Próżnej, działalność została przeniesiona na ulicę Dźwigową 51 w Warszawie. W roku 2016 firma SILPOMP przekształcona została w Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, a jej prezesem pozostaje Zbigniew Baciński. W roku 2018 firma obchodzi 70-lecie swojej działalności.

NASZE USŁUGI

Od 70 lat zajmujemy się techniką pomp i napędów. Przy ulicy Dźwigowej 51 w Warszawie działa Sklep Stacjonarny oferujący szeroką gamę pomp i silników do różnych mediów i zastosowań oraz profesjonalny Serwis Techniczny świadczący kompleksowe usługi w zakresie remontów, instalacji, modernizacji oraz diagnostyki urządzeń. Dla Państwa wygody prowadzimy także sprzedaż internetową w ramach E-sklep. Jeżeli znajdziecie się Państwo w sytuacji awaryjnej oferujemy także możliwość Wynajmu wybranych urządzeń na konkretny czas.

Ściśle współpracujemy z wieloma światowymi i krajowymi producentami najwyższej jakości pomp i silników elektrycznych, zarówno w zakresie dystrybucji jak i autoryzowanych usług serwisowych. Jesteśmy autoryzowanym serwisem i dystrybutorem pomp i urządzeń firm: Lowara, Xylem, Vogel Pumpen, Ebara, Hydro-Vacuum, LFP, ale prowadzimy również sprzedaż oraz serwis pomp i napędów innych producentów.

Aby w pełni sprostać wszelkim wymaganiom naszych Klientów jesteśmy gotowi podejmować nawet najbardziej nietypowe działania na terenie całej Polski. Ze względu na naglące potrzeby naszych Klientów uruchomiliśmy Pogotowie Serwisowe, dzięki któremu nasz profesjonalny zespół serwisowy będzie
w stanie podjąć się naprawy urządzeń w najtrudniej dostępnych miejscach.

Odbiorcami naszych usług są między innymi duże przedsiębiorstwa komunalne, zakłady przemysłowe, firmy budowlane, a także wspólnoty mieszkaniowe, zarządcy nieruchomości i klienci indywidualni.

FILOZOFIA

W codziennej działalności chcemy być otwarci na zmiany, ponieważ rozumiemy, że świat, w którym żyjemy nieustannie się zmienia, a wraz z nim zmieniają się ludzie i ich potrzeby. My mamy odwagę patrzeć do przodu! Korzystając z najlepszych i najnowocześniejszych technologii dostępnych na rynku, staramy się wsłuchiwać w potrzeby naszych Klientów i znajdować dla nich najkorzystniejsze i najbardziej użyteczne rozwiązania. Stawiamy na kompleksowość i jakość świadczonych usług zarówno z myślą o Kliencie indywidualnym, jak i Klientach biznesowych z różnych branż przemysłu, np. budowlanego, ogrodniczego, rolniczego, farmaceutycznego, spożywczego, paliwowo-energetycznego, górniczego.

Wieloletnia obecność firmy na polskim rynku jest dla nas zarówno powodem do dumy, jak i wyjątkowym zobowiązaniem. To przede wszystkim dzięki zaufaniu naszych Klientów oraz dbałości o jakość możemy szczycić się dzisiaj naszą historią. Czujemy się więc zawsze odpowiedzialni za nasze działania, oferując najwyższy standard usług i produktów. Zobowiązujemy się do odpowiedzialnej kontynuacji rodzinnej tradycji naszej firmy i dbałości o kluczowe wartości.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!
Zespół SILPOMP Sp. z o. o.


O SILPOMP:

0 lat

Działność Silpomp

0 kW

Największa moc silnika remontowanej pompy

0 tony

Najcięższa remontowana pompa

0 m3/h

Największa wydajność remontowanej pompy