Uzupełnieniem oferty handlowej SILPOMP SKLEP jest profesjonalny serwis i doradztwo techniczne w ramach SILPOMP-SERWIS. Świadczymy usługi w zakresie napraw i kapitalnych remontów pomp, budowy i modernizacji stacji hydroforowych wyposażonych w nowoczesne energooszczędne zestawy hydroforowe, instalacji pompowni i tłoczni ścieków, czy napraw pomp ze specjalnym uszczelnieniem do mediów tzw. „trudnych”.

Proponujemy analizy i optymalizację układów pompowych oraz projektujemy i montujemy kompletne zestawy napędowe lub pompowe dostosowane do indywidualnych wymagań. Oferujemy Państwu nie tylko standardowe naprawy, ale również remonty połączone ze zmianą ilości wirników, staczaniem wirników, zmianą rodzaju uszczelnienia – dzięki wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie dopasować wybraną pompę idealnie do Państwa potrzeb.

W siedzibie firmy przy ul. Dźwigowej 51 w Warszawie mieści się profesjonalne zaplecze warsztatowe wyposażone m.in. w stację prób pomp (zbiornik 3 tys. litrów), specjalistyczne urządzenia diagnostyczne np. do laserowego osiowania maszyn wirujących i pomiaru drgań, przepływomierze ultradźwiękowe, dźwigi przesuwne i suwnice transportowe oraz wysokiej klasy maszyny i narzędzia techniczne, w tym tokarki, frezarki czy spawarki.

Posiadamy wykwalifikowany autoryzowany serwis firm: Lowara, Vogel Pumpen, Ebara, Hydro-Vacuum, Xylem, Leszczyńska Fabryka Pomp. Nasz personel posiada także wieloletnie doświadczenie w dziadzinie remontów i napraw większości produktów występujących na rynku pomp, m.in. Flygt, Hitachi, Tamel, Besel, Motovario, Stairs, Vansan, Calpeda, Varisco, Sumoto, Hydrovar, Grundfos, Wilo, ABS, KSB, Sigma.

Oferta Usług Silpomp-Serwis dotyczy m.in.:

 • napraw i remontów wszystkich rodzajów pomp, mieszadeł i napędów elektrycznych,
 • diagnostyki pomp i systemów pompowych, w tym bezinwazyjne, ultradźwiękowe pomiary przepływu,
 • laserowego osiowanie wałów oraz pomiarów i analiz drgań maszyn wirujących,
 • weryfikacji istotnych parametrów pomp w oparciu o urządzenia pomiarowe,
 • przeglądów i konserwacji,
 • modernizacji pompowni z wymianą pomp i zestawów pompowych,
 • instalacji i uruchomienia pomp – w tym energooszczędnych zestawów hydroforowych, pompowni i tłoczni ścieków,
 • serwisu gwarancyjnego pomp i urządzeń firm: Lowara, Vogel Pumpen, Ebara, Hydro-Vacuum, Leszczyńska Fabryka Pomp,
 • kompletacji i montażu napędów elektrycznych (z regulacją prędkości obrotowej),
 • doboru oryginalnych części zamiennych i zestawów naprawczych,
 • profesjonalnego wsparcia wykwalifikowanego personelu inżynieryjnego.

 • Gwarantujemy krótkie terminy napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych. m.in.:

  Do napraw używamy oryginalnych części zamiennych spełniających wszelkie normy jakościowe. Każda pompa po remoncie poddawana jest długotrwałym próbom pod obciążeniem, w czasie których sporządzana jest charakterystyka pracy, co pozwala na udzielenie gwarancji na wykonywane prace na okres do 12 miesięcy.

Skontaktuj się bezpośrednio z działem SILPOMP - Serwis:

Marcin Wójcik

Szef Serwisu


SERWIS

+48 22 620 76 47
serwis@silpomp.com.pl


Warsztat serwisowy:


Posiadamy własnął stację próby pomp: